Zrób własny społecznościowy widget

Zrób własny społecznościowy widgetSposób w jaki przetwarzamy dziś informacje jest zgoła inny niż na początku funkcjonowania sieci. Dzięki serwisom społecznościowym filtrujemy nie same informacje jakie do nas trafiają, ale ich źródła. W ten sposób tworzymy własny kanał, którym są one do nas dostarczane. Z jednej strony mamy znajomych, którzy wrzucają ciekawe treści, z drugiej znajdują się strony, które subskrybujemy lub śledzimy. Jak jednak podzielić się naszym strumieniem informacji ze znajomymi? Oni widzą tylko wycinek tego co robimy poprzez ocenianie, komentowanie i udostępnianie informacji. Pokazanie im wszystkiego oznaczałoby wpuszczenie ich na nasze konto, a tego nie chcemy robić. Jest jednak inny sposób by pokazać im to co nas kręci. Wystarczy użyć Zooshia.

Narzędzie służy do tworzenia widgetów prezentujących strumień informacji pochodzących z kilku różnych źródeł. W ten sposób możemy umieścić w nim do 10 profili użytkowników, stron na Facebooku, profili na Twitterze oraz kanałów na YouTube. Zooshia złączy to dla nas w jeden strumień i na bieżąco będzie aktualizować informacje. Przykładowy widget może prezentować się następująco:

Informacje w widgecie prezentowane są w kolejności dodania i przewijają się automatycznie. Dla naszego strumienia możemy wybrać nazwę, kolor oraz rozmiar. Każdy może dostosować go zatem do własnych potrzeb. Zooshia oprócz pokazywania najnowszych statusów policzy również ogólną liczbę fanów wszystkich kanałów. Dostawca narzędzia planuje w najbliższym czasie udostępnienie usług premium. W ten sposób możliwe będzie prowadzenie działań marketingowych na widgetach, analiza statystyk, personalizacja ze względu na lokalizację czy też możliwość stworzenia własnego layoutu widgetu.

Zooshia to narzędzie, które spodoba się wszystkim. Zwykli użytkownicy będą mogli w ten sposób tworzyć proste widgety prezentujące kanały ich najbliższych znajomych lub zainteresowań. Właściciele wielu marek i stron internetowych będą mogli stworzyć jeden widget, w którym pokażą przekrojowo swoje działania. Wszystko to w eleganckiej i przystępnej dla każdego formie. Pozostaje tylko wybrać źródła, dodać je na Zooshia i opublikować na stronie.