Sposób na perfekcyjny makijaż

Sposób na perfekcyjny makijażJak Cię widzą, tak Cię piszą. Każda kobieta doskonale o tym wie. W oparciu o tę wiedzę panie są w stanie zainwestować sporą część swojego budżetu i wolnego czasu w to, aby pięknie wyglądać. Manicure, pedicure, depilacja, solarium, kremy, balsamy, eleganckie fryzury, odjazdowe ciuchy, biżuteria to tylko niektóre z elementów wpływających na image kobiety. Jednak to wszystko jest niczym bez makijażu. Nieodpowiedni zepsuje wszystkie starania. Natomiast perfekcyjny jeszcze bardziej podkreśli efekt. Jak w świecie, w którym istnieją miliony różnych produktów kosmetycznych wybrać takie, które będą pasowały do wybranej kreacji? Jest na to prosty sposób! Wystarczy skorzystać z pewnej aplikacji.


Color Genius to aplikacja na iPhona przygotowana przez firmę L’Oreal Paris. Dzięki niej każda kobieta będzie w stanie dobrać perfekcyjny makijaż do kreacji jaką ma właśnie na sobie. Wystarczy zrobić zdjęcie. Na jego podstawie program przedstawi paletę barw, które dadzą piorunujący efekt. Po wyborze koloru należy podać informację czy makijaż jest na dzień czy na noc. Color Genius przygotuje odpowiedni zestaw kosmetyków, które pozwolą stworzyć perfekcyjny makijaż. Szminka, lakier, cień do oczu i wszystko inne czego będzie potrzeba w jednym miejscu. Prosto i skutecznie.

Aplikacja Color Genius od L'Oreal Paris na iPhone - na obrazku zrzuty ekranu z aplikacji, na jednym paleta barw, na drugim dobrany do kreacji zestaw kosmetyków
Źródło obrazka: iTunes.apple.com

Lubię innowacje, które wynikają z potrzeby. Dobór odpowiedniego zestawu kosmetyków, które pozwolą na przygotowanie perfekcyjnego makijażu na pewno taką potrzebą jest. Miliony kobiet na całym świecie każdego dnia stają przed tym dylematem. Dzięki aplikacji Color Genius wszystkie panie otrzymają odpowiedź na nurtujące je pytanie: czy to będzie do siebie pasowało? Nie tylko będzie, ale także podkreśli efekt starań. Mężczyźni to docenią, a inne damy pękną z zazdrości. Czasem tak niewiele trzeba, żeby wyglądać pięknie.

Źródło obrazka: flickr.com (CC)