Sposób na idealną randkę

Sposób na idealną randkę - na obrazku widoczne są cienie dwóch par, które trzymają się za ręceKażdy kto zapraszał kiedyś kogoś na randkę wie jak trudnym zadaniem może być wybór odpowiedniego miejsca. Wszystko bardzo łatwo można zepsuć wybierając się gdzieś po raz pierwszy w życiu. W końcu czego nie robi się żeby zaimponować dopiero co poznanej sympatii. Takie działanie może jednak być początkiem końca znajomości. Po pierwsze nie wiadomo co zastanie się na miejscu. Po drugie nie wiadomo jakie będą tam ceny. Po trzecie może być problem z tym jaką serwują kuchnię. Spotkanie na miejscu znajomych, zapłacenie za randkę jak za przysłowiowe zboże i zmuszenie się do jedzenia czegoś za czym nie przepadamy sprawi, że na długo zapamiętamy te chwile. Niestety nie będą się one nam kojarzyć zbyt dobrze. Czy istnieje zatem sposób na idealną randkę? Oczywiście, że tak. Wpadli na niego ludzie z Izraela.

Dateini to serwis, z którego mogą skorzystać wszyscy planujący randkę. Wystarczy wybrać miasto, motyw przewodni, budżet oraz kuchnię. Narzędzie po chwili zwróci nam mapę z miejscami, w które najlepiej będzie się udać przy kryteriach jakie sobie założyliśmy. Krok po kroku zobaczymy naszą wymarzoną randkę. Znajdzie się na niej kolacja, czas na zabawę i inne rzeczy, które uzależnione są od naszego wyboru. Romantyczny, ale tani wieczór w włoskiej restauracji? A może szalony koncert z najwyższej półki? Co powiesz na musical w przystępnej dla każdego cenie? Takie rzeczy możliwe są dzięki Dateini. Serwis posiada jeszcze jedną ciekawą usługę. Mianowicie pozwala na uwzględnienie zniżek z serwisów zakupów grupowych w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu możliwe stanie się pójście na idealną randkę, na którą w normalnych warunkach nie byłoby nas stać.

Dateini dostępne jest jak na razie w 10 największych miastach USA. Każdy kto szuka odpowiedzi na pytanie: „gdzie iść na randkę?” znajdzie ją na tej stronie. Planowanie idealnego wieczoru za pomocą kilku kliknięć jest dziecinnie proste. Poza tym serwis jest bardzo praktyczny, bo dba kieszeń wszystkich zakochanych. Po co przepłacać na randce skoro w cenie jednego wieczoru można spędzić ze sobą więcej niezapomnianych chwil?

Źródło obrazka: flickr.com (CC)