SellOnline – wsparcie procesów sprzedaży online

SellOnline - wsparcie procesów sprzedaży online

Już wkrótce oficjalną premierę mieć będzie SellOnLine, kompleksowa platforma do zarządzania i wsparcia sprzedaży wielokanałowej. Ma ona za zadanie wsparcie przedsiębiorstw w branży e-commerce, zautomatyzowania procesów sprzedażowych, takich jak obsługa faktur, rozliczeń, nadzorowanie stanów magazynowych a nawet generowanie raportów sprzedaży z uwzględnieniem rachunku przychodów i kosztów. To wszechstronne narzędzie pozwoli firmom sprzedającym w sieci na zaoszczędzenie pieniędzy oraz skupieniu się na tym, co robią najlepiej – sprzedaży.

Platforma SellOnLine powstała by wesprzeć przedsiębiorstwa branży e-commerce, od najmniejszych podmiotów do prężnie działających sklepów sieciowych oraz umożliwić ich rozwój. Z myślą o mikro i małych przedsiębiorstwach powstała elastyczna oferta, która zadowoli firmy niezależnie od ilości kapitału zainwestowanego w to innowacyjne narzędzie.

SellOnLine stosuje nowatorskie, otwarte środowisko aplikacji dzięki czemu łatwo jest połączyć rozwiązania, które do tej pory stosowało przedsiębiorstwo oraz zwiększyć wydajność ich pracy poprzez stworzenie zintegrowanego systemu sprzedaży.

Wejdź na sellonline.pl i zapoznaj się z unikalny rozwiązaniem oferowanym przez SellOnLine. Sprawdź już teraz, jak platforma może wesprzeć twoje przedsiębiorstwo i udoskonalić jego procesy sprzedażowe. Dzięki SellOnLine pozbędziesz się czynności, które przeszkadzały Ci na skupieniu się na tym, co najważniejsze – twojej firmie!

dotacje-na-innowacje