Pierwsze urodziny STARTERA

Pierwsze urodziny STARTERALiroy nagrał kiedyś kawałek, którego refren brzmiał „Zróbmy więc imprezę jakiej nie przeżył nikt…”. W ostatni piątek udało się to ekipie ze STARTERA. Wszystko z okazji pierwszych urodzin Inkubatora. Na „From garage  to the top” działo się naprawdę dużo. Miałem okazję być na miejscu i świetnie się bawić.


Wieczór rozpoczął się od podsumowania tego wszystkiego co działo się w STARTERZE przez ostatni rok. A było tego sporo. Udało się wynająć całą dostępną powierzchnię, w Inkubatorze pojawiło się mnóstwo innowacyjnych firm, zorganizowano masę ciekawych wydarzeń, które swoją obecnością zaszczycili znakomici goście. Wszystko to było możliwe dzięki niesamowitej, przebojowej i pełnej energii ekipie pracującej w Inkubatorze. Oby tak dalej 🙂

Żadne urodziny nie mogą obejść się bez życzeń. Niektórzy popisali się przy tym niezłą kreatywnością. Był film niemy, życzenia po włosku, francusku i z syntezatora mowy, filmy z sopockiego molo, Warszawy, a nawet z Norwegii. Bobas jakim jest STARTER ma naprawdę wielu życzliwych przyjaciół. Po życzeniach przyszedł czas na lampkę szampana i urodzinowe ciasto.

Później impreza przeniosła się do garażu. Każdy mógł cofnąć się kilkadziesiąt lat wstecz i poczuć się jak w latach 70 i 80. Wszędzie królowały stare komputery, elektronika której dzisiejsze dzieciaki nie byłby w stanie ogarnąć, flipery i oldschoolowe gry. Klimatu dopełniały muzyczne hity z tamtej epoki. Goście mieli okazję zrobić sobie odjazdowe zdjęcie, potańczyć na ogromnym parkiecie i spróbować pysznych drinków. Spotkałem tam wielu starych znajomych. Poznałem też kilka naprawdę interesujących osób.

STARTER to naprawdę niesamowite miejsce. Tworzą go wspaniali ludzie. Entuzjazm i chęć do działania udziela się wszystkim, którzy go odwiedzają. Każdy kto był na miejscu długo będzie wspominać pierwsze urodziny Inkubatora. Aż trudno uwierzyć, że tylko przez rok czasu wydarzyło się tam tak wiele. Mam nadzieję, że kolejne 365 dni będzie jeszcze ciekawsze i przyniesie wiele sukcesów zarówno firmom, które się tam mieszczą jak i samemu Inkubatorowi. Wszystkiego najlepszego!

Źródło obrazka: inkubatorstarter.pl