Pamiętnik narciarza

Pamiętnik narciarzaUrlop w górach to wspaniała rzecz. Możliwość skosztowania białego szaleństwa kręci wielu z nas. Wystarczy górka oraz odpowiednie warunki i można całymi dniami szaleć na stoku. Jeśli do tego wszystkiego dodamy paczkę dobrych znajomych to robi się jeszcze ciekawiej. Ktoś nagra film, inny zrobi zdjęcie. Niewątpliwie będzie co wspominać. Jednak jak byśmy się nie starali to nie zapamiętamy każdego dnia. Ludzka pamięć z czasem szwankuje i potrafi płatać figle. Sposobem byłoby prowadzenie pamiętnika. Podczas jazdy nie sposób tego dokonać. Po skończeniu zabawy natomiast nikt nie ma już siły na to żeby coś pisać. Czy pamiętnik nie mógłby tworzyć się sam? Tak się składa, że może. Wystarczy wybrać odpowiednią aplikację.

Ski Diary to narzędzie, które uraduje każdego fana narciarstwa lub deski. Jest darmowe i można je pobrać z App Store. Będzie tworzyć pamiętnik, w którym zapisane zostaną nasze zabawy na śniegu. Program udokumentuje każdy nasz dzień w postaci osobnego wpisu. W nim zawarte będzie to jak się bawiliśmy. Ski Diary doda do niego informacje o tym gdzie byliśmy, jaka była pogoda tego dnia, przedstawi dane na temat stanu śniegu i temperatury. Umożliwi też zapisanie tego kto był razem z nami. Nasz wpis w pamiętniku wzbogaci także o galerię zdjęć i filmów nagranych podczas jazdy. Będziemy mogli również dodać kilka informacji od siebie oraz ocenić każdy dzień w skali od 1 do 5. W ten sposób nasze wspomnienia przetrwają na zawsze.

Ski Diary - wpis w pamiętniku
Źródło: ski-diary.com

Ski Diary to aplikacja, która w naprawdę prosty sposób umożliwi nam tworzenie pamiętnika z urlopu. Chociaż przeznaczona jest z myślą o tych, którzy spędzają wczasy w górach, to sposób w jaki działa może sprawdzić się także na innych wypadach. Wystarczy informacje o trasach zjazdowych zamienić na inne dane potrzebne turyście i otrzymamy kolejne świetne narzędzie. Jak na razie mogą się nią cieszyć tylko fani białego szaleństwa i im z powodzeniem można ją polecić.

Źródło obrazka: flickr.com (CC)