Lubisz podróżować? Weź udział w quizie i wygraj nagrody!

Lubisz podróżować? Weź udział w quizie i wygraj nagrody!Kiedy byłem dzieckiem często wybierałem się w podróż palcem po mapie. Jako harcerz sporo czasu spędzałem na wędrówkach. Oczywiście zawsze z piosenką na ustach. Dziś nadal lubię podróżować i odkrywać nowe miejsca. Każda wyprawa w nieznane może być niezłą przygodą. Jeśli Ty także masz w sobie coś z globtrotera to koniecznie weź udział w quizie dla podróżników. Czekają na Ciebie świetna zabawa i atrakcyjne nagrody!

Quiz Głodny Świata przeniesie Cię w różne zakątki naszego globu. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie w jakim kraju się znajdujesz. Im więcej poprawnych odpowiedzi, tym większe szanse na zwycięstwo. Zadanie nie jest łatwe, ale z pomocą przyjdzie Ci Google Street View. W ten sposób będziesz mieć okazję, żeby dobrze rozejrzeć się po okolicy. Jeśli to nie wystarczy to możesz skorzystać z 1 do 3 podpowiedzi. Jednak każda z nich zmniejszy ilość Twoich punktów więc korzystaj z nich rozważnie.

Quiz - Głodny ŚwiataZabawa trwa do 4 maja. Fundatorem nagród dla najlepszych 9 osób jest Fly.pl. Więcej informacji o quizie i nagrodach znajdziesz na blogu Pizza Portal. Życzę dobrej zabawy i trzymam za Ciebie kciuki!

Źródło obrazka: blog.pizzaportal.pl