Kontroluj muzykę na każdej imprezie

Kontroluj muzykę na każdej imprezieLubisz słuchać muzyki? Kto nie lubi. Puszczanie kawałków w samotności może być relaksujące, ale prawdziwa zabawa zaczyna się kiedy mamy towarzystwo. Żadna dobra impreza nie udała by się gdyby nie nuty płynące z głośników. Nie zawsze jednak DJ jest skłonny puścić Twoją ulubioną piosenkę. No chyba, że mu zapłacisz. Na domówkach problem jest nieco mniejszy, ale zazwyczaj chętnych do puszczania swojej muzyki jest znacznie więcej. Mogę się założyć, że masz jakiegoś znajomego, który nie może po prostu w spokoju słuchać tego co leci. Zawsze musi musi wtrącić się z jakimś swoim kawałkiem, albo co gorsza przełączać piosenki co kilkanaście sekund. Jest jednak sposób na to żeby na każdej Twojej imprezie zawsze leciała taka muzyka, którą będą chcieli słuchać wszyscy. Jak to zrobić? Wystarczy, że ściągniesz odpowiednią aplikację.

Program, o którym mowa to Anthm. Jest darmowy i możesz ściągnąć go z App Store. Dzięki niemu każda impreza jaką odwiedzasz będzie mieć niepowtarzalny klimat. Wszystko dlatego, że Ty i Twoi znajomi będziecie mogli ściągnąć z niej muzykę i stworzyć własną imprezową playlistę. W bazie znajdują się miliony piosenek więc nie ma obawy, że nie będziecie mieli czego słuchać. Co więcej to jakie piosenki polecą, zależy tylko od Was i tego jak bardzo je lubicie. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł ocenić dany kawałek. Im więcej pozytywnych ocen tym wyższa pozycja na playliście. W ten sposób żaden muzyczny ewenement nie zepsuje Twojej imprezy jakimś „czerstwym” kawałkiem.

Anthm wprowadza nową jakość jeśli chodzi o wspólne słuchanie muzyki. Wystarczy prosta aplikacja i paczka Twoich znajomych żeby stworzyć niepowtarzalną imprezę. Wszyscy na raz będziecie mogli wcielić się w rolę DJa. Prosto i demokratycznie. Nie trzeba będzie się przekrzykiwać. Nie będzie konieczności walki o to kto teraz puszcza muzykę. Głosowanie za pomocą aplikacji załatwi sprawę. Wam pozostanie tylko oddać kolejne głosy. I rozkoszować się tym co leci z głośników.