Jedzenie, które samo do Ciebie przyleci

Jedzenie, które samo do Ciebie przyleci - na obrazku widoczny jest przelatujący samolot transportowy, z którego spadochroniarze przeprowadzają desant z powietrza„Latające talerze przyszłością stołówek”. To hasło było bardzo popularne kiedy chodziłem do podstawówki. Od tamtej pory minęło już sporo czasu jednak upragniona rewolucja nie nadeszła. Wielka szkoda, bo zawsze marzyłem o tym żeby zobaczyć latające spodki w akcji. Mieszkańcy USA również musieli słyszeć o tym haśle i postanowili wcielić ten pomysł w życie!

TacoCopter to serwis, którego zadaniem jest dostarczanie posiłków drogą powietrzną za pośrednictwem latających robotów. Brzmi absurdalnie? Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem niebo nad Zatoką San Francisco zaroi się od maszyn dostarczających taco klientom serwisu. To właśnie z myślą o nich powstał ten serwis.

TacoCopter - posiłki dostarczane przez latające roboty - obrazek pokazuje latającego robota, który ma dostarczać jedzenie oraz zrzut ekranu aplikacji TacoCopter służącej do zamawiania posiłków
Źródło: tacocopter.com

TacoCopter posiada również swoją aplikację. Ułatwia ona zamawianie posiłków. Pomoże także robotowi nas zlokalizować. Pomysłodawcy strony w planach mają już uruchomienie kolejnego narzędzia. Tym razem będzie to LobsterCopter. Miłośnicy homarów będą w niebo wzięci.

Dawno nie widziałem równie szalonego pomysłu. Z pasji do jedzenia taco i konstruowania latających robotów może wyjść jednak całkiem niezły biznes. Wyobraź sobie miny swoich znajomych w momencie kiedy robot dostarczyłby jedzenie na Twoje przyjęcie. Możesz być pewny, że musiałbyś wymieniać posadzkę, bo każdemu opadłaby szczęka.

Źródło obrazka: flickr.com (CC)