Jak zrobić biznes w sektorze kosmicznym? It is not rocket science!

Jak zrobić biznes w sektorze kosmicznym? It is not rocket science!Zapraszam na warsztat poświęcony praktycznym zastosowaniom nawigacji satelitarnej w życiu codziennym. Podczas spotkania poznasz możliwości rozwoju jakie niesie ze sobą przemysł kosmiczny i korzyści jakie z tego wynikają. Już 16 kwietnia o godzinie 16:00 w trójmiejskim AIP Business Link w Olivia Business Centre. 

Warsztaty to element międzynarodowego konkursu Galileo Masters 2014, który jest poświęcony tematyce nawigacji satelitarnej. Każdy, kto ma pomysł na powiązanie nawigacji satelitarnej z innymi systemami, może wziąć w nim udział. Jest o co walczyć. Oprócz nagród pieniężnych na zwycięzców czeka akceleracja w centrach biznesowych, zajęcia mentoringowe z doświadczonymi ekspertami, doradztwo, usługi IT czy też staże w renomowanych przedsiębiorstwach zajmujących się nowoczesnymi technologiami.

W najbliższym czasie spotkania zagoszczą w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Jako uczestnik poznasz tajniki przemysłu technologii GNSS (Global Navigation Satellite System) oraz sposobów jej wykorzystania w praktyce. Gdańskie spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Kanawka.

Zgłoszenia do konkursu Galileo Masters 2014 można składać do 30 czerwca. Każdy zainteresowany może nadsyłać swoje projekty wykorzystania technologii GNSS w dowolnej dziedzinie nauki, biznesu, transportu czy też życia codziennego. Może to być innowacyjna usługa, produkt bądź sam pomysł na nowe wykorzystanie technologii. Nie musisz być naukowcem. Do konkursu mogą się też zgłaszać osoby indywidualne, organizacje czy też przedsiębiorstwa.

Patronat Honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Gospodarki, Komitet Badań Kosmicznych i Satelitarnych PAN, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego.

Więcej informacji o konkursie: http://www.galileo-masters.pl/

Rejestracja na warsztaty: http://20140416.evenea.pl/

Warsztaty odbędą się w AIP Business Link Trójmiasto (Olivia Gate A), Aleja Grunwaldzka 472 w Gdańsku. Zapraszam do wzięcia udziału i spróbowania swoich sił w konkursie. Do odważnych świat należy. A tym przypadku nawet wszechświat.