Jak będzie wyglądać aplikacja mobilna do zamawiania jedzenia w 2020 roku? [Konkurs]

Jak będzie wyglądać aplikacja mobilna do zamawiania jedzenia w 2020 roku?Co robisz kiedy nie masz czasu, żeby przygotować obiad? Pewnie jesz na mieście albo zamawiasz coś do domu. Sposobów na zrobienie tej drugiej rzeczy jest całkiem sporo. Można zadzwonić, złożyć zamówienie za pośrednictwem strony internetowej, albo kupić coś pysznego przez Facebooka. To jednak nie wszystkie możliwości. Fani jedzenia i restauratorzy wymyślają coraz ciekawsze narzędzia do zamawiania posiłków. Co powiesz na latające drony dostarczające tacos? Albo na menu tworzone za pomocą Instagrama, z którego wybierzesz swój obiad? A może za sprawą druku 3D pyszna pizza sama wyskoczy z Twojego smartfona? Skoro już teraz istnieją tak szalone pomysły, to zastanów się nad tym co będzie w przyszłości. Dziś masz do tego doskonałą okazję. Puść wodze swojej fantazji i weź udział w konkursie organizowanym przez PizzaPortal.pl i mojego bloga. Podaj swoją propozycję na aplikację mobilną do zamawiania jedzenia w 2020 roku i wygraj telefon Sony Xperia J!

Co trzeba zrobić, by wygrać?

W komentarzu do wpisu wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Jak będzie wyglądała aplikacja mobilna do zamawiania jedzenia w 2020 roku”? Najbardziej kreatywna i pomysłowa odpowiedź wygrywa i zostaje nagrodzona kodem w wysokości 50 zł na zamówienie jedzenia w serwisie PizzaPortal.pl. Jeśli nie chce Ci się pisać narysuj coś albo nagraj wideo. Zwycięzca, którego wybiorę, automatycznie przechodzi do drugiego etapu i ma ogromną szansę na zgarnięcie telefonu Sony Xperia J. Drugi etap odbędzie się na stronie bloga serwisu PizzaPortal.pl i tam zostaną ogłoszone ostateczne wyniki konkursu! Szczegóły dotyczące wyłonienia zwycięzcy znajdziesz w regulaminie konkursu.

Konkurs trwa od 19.08 do 26.08. Drugi etap i wybór zwycięzcy – 27.08! Jaki jest Twój pomysł na dostarczanie jedzenia w 2020 roku?

Zapraszam do zabawy!

Źródło obrazka: flickr.com (CC) Howdy, I’m H. Michael Karshis