Do zobaczenia na Netvision 14

Do zobaczenia na Netvision 14Masz jakieś plany na najbliższe dni? Zastanów się czy ich nie zmienić, bo już w czwartek w Gdańsku rozpoczyna się 14 edycja Netvision! To konferencja, na której każdy z fanów nowych technologii i biznesu znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Przez 3 dni prelegenci na 8 ścieżkach tematycznych będą dzielić się swoją wiedzą. Wśród nich znalazło się wielu moich znajomych i przyjaciół. W czwartek będzie można posłuchać Dominiki Łobodzińskiej, która opowie o tym jak zrobić CV inne niż wszystkie. W piątek swoje wystąpienia na ścieżce social media & mobile będą mieć Bartek Rychlicki, Marcin Borecki, Marta Szadowiak i Monika Czaplicka. Na tej samej ścieżce będzie można posłuchać także mnie. Opowiem o przyszłości rozwiązań mobilnych.

Nie mniej ciekawie będzie w sobotę. Znakomici praktycy UX tacy jak Kordian Klecha i Adrian Dampc zdradzą tajniki tego jak nie kazać myśleć użytkownikom. Na temat zarządzania projektami opowiedzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem: Sławek Łukjanow, Dariusz Wieczorek, Małgosia Kusyk i Przemysław Kotecki. Na dokładkę Hania Wesołowska i Tomasz Tomaszewski pokażą w jaki sposób czytać w myślach klientów i dać im tego czego potrzebują.

Szczegółowy harmonogram projektu znajdziesz na stronie konferencji. Śpiesz się, bo wolne miejsca znikają w błyskawicznym tempie. Zatem do zobaczenia!

Źródło obrazka: netvision.pl