Antyweb stawia na rozwój

Wśród blogów technologicznych w istniejących w Polsce, Antyweb.pl jest jedną z ciekawszych pozycji. Wieloletnia praca Grzegorza Marczaka została doceniona przez świat wielkiego biznesu. Ventures Hub postanowiło zainwestować pokaźną sumę pieniędzy w rozwój bloga. Całość inwestycji może zamknąć się w kwocie 450 000 zł. Takie informacje cieszą i pokazują, że warto robić to co się lubi.

Od jakiegoś czasu można było zaobserwować pewne zmiany na Antywebie. Ekipę zasiliło kilku nowych redaktorów: Szymon Barczak, Paweł Iwaniuk i Gniewomir Świechowski. Pojawił się również katalog startupów. Miało to oczywiście pozytywny wpływ na serwis. Świeża krew dała stronie pokaźny zastrzyk energii. Gdy ilość wpisów zaczęła gwałtownie rosnąć, czułem że Antyweb ma większe ambicje. To dobrze, bo bycie ambitnym się opłaca. Grzegorz Marczak udowodnił to już kilka razy i pokazał, że sukces odnosi większość projektów, za które się bierze. Wytrwałość, ciężka praca, zaangażowanie i pasja została słusznie wynagrodzona.

Co zmieni się na Antyweb? Tego dokładnie nie wiadomo, ale pojawiły się pewne informacje sugerujące kierunek, w którym zmierzać będzie serwis. Pewne jest to, że pojawią się blogi i pokrewnej tematyce. Najprawdopodobniej będą one sprofilowane pod konkretną kategorię tematyczną. Dzięki temu możliwe będzie przyciągnięcie do nich pasjonatów i miłośników danej dziedziny. Jakich innych zmian można spodziewać się po Antywebie? Więcej informacji o mobilach i polskiej scenie IT. Duży nacisk kładziony będzie również na newsy z pierwszej ręki. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć we wpisie: Antyweb Sp. z o. o. i inwestor.

Inwestycja Ventures Hub w Antyweb pokazuje, że kryzys finansowy mamy już dawno za sobą. Wycena bloga na milion złotych daje obraz tego, jak wielką wartość może mieć pasja. Być może będzie to sygnał dla innych rekinów biznesu, że warto zainwestować w tego typu serwisy. Ludzie z Ventures Hub przecierają szlak i wchodzą na obszar, który do tej pory nie był zbyt poważnie traktowany przez świat biznesu. Miejmy nadzieję, że będzie to mieć pozytywny wpływ na blogosferę w Polsce. Całej ekipie Antyweb.pl gratuluję sukcesu i życzę powodzenia. Róbcie nadal to co sprawia Wam przyjemność i co lubicie robić. Dobrze Wam to wychodzi.